1 TON 8 METRE MONORAY ELEKTRİKLİ HALATLI VİNÇ
HALATLI MONORAY VİNÇ 1TON 8-10-12 METRE TEK HIZLI

ÜRÜN KODU

KAPASİTE

KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ

HALAT ÇAPI

ÇALIŞMA VOLTAJI

AĞIRLIĞI

KALDIRMA MOTORU GÜCÜ

YÜRÜTME MOTORU GÜCÜ

KALDIRMA HIZI

YÜRÜTME HIZI

DONAM SAYISI

: HKDM18HT

: 1 TON

: 8 METRE

: 6 MM

: 380 VOLT

: 70 KG

: 1,5 KW

: 0,25 KW

: 7 MT/DK

: 16 MT/DK

: 1/2

Elektrikli halatlı vinçlerimizin öne çıkan özellikleri; Fren yapısı elektromekanik sistem olup arıza ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve yoğun kullanım için uygundur. Motorlarımız yerli üretim, bakır sargılıdır, ısınmaz, sessizdir. Tozlu ve nemli ortamlarda güvenle kullanılabilir. Redüktör dişlileri ısıl işlem ile güçlendirilmiş özel çelikten imal edilmiştir.

Kumanda acil stopludur. Kablolu kumanda standart olup istenirse kablosuz uzaktan kumanda ile kullanıma uygundur. Halatlı vinçlerimizde ayarlanabilir alt ve üst seviye switch’leri bulunmaktadır. Çelik tambur ve çelik halat klavuzu ile halatın üst üste sarması, araya sıkışması önlenmektedir.

Kumanda sisteminde fazların eksik veya ters gelip gelmediğini kontrol eden faz koruma rölesi vardır. Halatlı vinçlerimiz topraklamalıdır, güvenle çalışması için sadece 3 faz, nötr ve 1 toprak bağlantısı yeterlidir. Vinç kancamız fırdöndülü olarak 360 derece dönebilir, sıcak dövme çelikten üretilmiştir ve emniyet mandalı standart olarak bulunmaktadır.

Çift hızlı vinç olarak kullanmaya gerek duyulursa özel bir pano yapılarak motor sürücü bağlanıp kullanmaya uygundur. Zincirli makinalara göre daha hızlı çalışabilmektedir.

Menü