3 TON MONORAY ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ VİNÇ
3 TON TEK ZİNCİR MONORAY ZİNCİRLİ VİNÇ

ÜRÜN KODU

KAPASİTE

KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ

ÇALIŞMA VOLTAJI

AĞIRLIĞI

KALDIRMA MOTORU GÜCÜ

YÜRÜTME MOTORU GÜCÜ

KALDIRMA HIZI

YÜRÜTME HIZI

DONAM SAYISI

: HKDM0301S

: 3 TON

: 6 METRE

: 380 VOLT

: 150KG

: 3 KW

: 0,75 KW

: 5,4 MT/DK

: 11 MT/DK

: 1/1

H A B D E I K
830 615 300 430 265 43 59
L N W U R T ZİNCİR
48 34 265 140 142 231 11,2mm

Elektrikli zincirli vinçlerimizin öne çıkan özellikleri; Alüminyum, döküm gövdesi sayesinde daha hafif ve sağlamdır bu sayede taşınması ve montajı kolaydır. Fren yapısı motorun oluşturduğu manyetik alan teknolojili olup arıza ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve yoğun kullanım için uygundur. Motorlarımız bakır sargılıdır, ısınmaz, sessizdir. Tozlu ve nemli ortamlarda güvenle kullanılabilir. Redüktör dişlileri ısıl işlem ile güçlendirilmiş özel çelikten imal edilmiştir, çok sağlam yapısı sayesinde sessiz çalışır aşınmaz. Sıvı soğutmalı Redüktör ısınma yapmaz ve yağ eksiltmez, yağı bozulmaz, uzun yıllar müdahale gerektirmez.

Zincirlerin güvenlik katsayısı kaldırdıkları yükün tam 4 katıdır. Kumanda panosu 24 volt olup iş güvenliğine uygundur. Kumanda acil stoplu ve gerilmeye karşı kopmaması için çelik halatlı (pendant) yapıdadır. Zincirli vinçlerimizde ayarlanabilir alt ve üst seviye switch’leri bulunmaktadır.

Kumanda sisteminde fazların eksik veya ters gelip gelmediğini kontrol eden faz koruma rölesi vardır. Zincirli vinçlerimiz topraklamalıdır, güvenle çalışması için sadece 3 faz ve 1 toprak bağlantısı yeterlidir. Vinç kancamız fırdöndülü olarak 360 derece dönebilir, sıcak dövme çelikten üretilmiştir ve emniyet mandalı standart olarak bulunmaktadır.

Zincirli vinçlerimiz fabrika çıkışlı olarak 6 metre kaldırma kapasitesine sahiptir ancak istenirse 100 metreye kadar zincir bağlayarak çalıştırmak mümkündür. Vinç kumanda panosu uzaktan kumanda montajına uygundur ayrıca çift hızlı vinç olarak kullanmaya gerek duyulursa özel bir pano yapılarak motor sürücü bağlanıp kullanmaya uygundur.

Menü