HALATLI MONORAY VİNÇ 2TON 8-10-12 METRE TEK HIZLI

HALATLI

MONORAY VİNÇ

ZİNCİRLİ VİNÇ

ZİNCİRLİ

MONORAY VİNÇ

SABİT ASKILI VİNÇ

HALATLI SABİT

ASKILI VİNÇ

SABİT ASKILI VİNÇ

ZİNCİRLİ SABİT

ASKILI VİNÇ

PERGEL VİNÇ

PERGEL VİNÇ

ALÇAK TAVAN VİNCİ

ALÇAK TAVAN

VİNCİ

IRGAT

IRGAT

ŞARYO

ŞARYO

CARASKAL

MANUEL

CARASKAL

ÜRÜN TANIMI : Maneul veya elektrikli olarak iki ana gruba ayrılır. Elektrikli olarak sabit askılı veya monoray olarak kullanımlarının yanı sıra gezer köprülü vinçlerde de tercih edilebilmektedir. Manuel olanı ise sabit askılı veya manuel şaryolu kullanımlarda ön plana çıkmaktadır.

MANUEL CARASKAL ; El kuvetti ile çalışmaktadır,  tahrik zincirinin çevirilmesiyle kaldırma zinciri harekete geçerek yükünüzü kaldırmaya başlar, manuel caraskallar 250 kg’dan 20 tona kadar yükleri kaldırmamıza olanak tanır. Kullanım esnasında zaman kaybı yarattığından ötürü çok nadir ihtiyaç olan uygulamalar için tercih edilmelidirler.

ELEKTRİKLİ CARASKAL ; Halatlı Caraskal veya  Zincirli Caraskal , Monofaze , Trifaze , Monoray , Sabit gibi farklı modeller ile  nitelendirilebilirler. Piyasada en çok tercih edilen kaldırma ekipmanlarıdır. Yapı olarak son derece güvenlidirler, kaldırma zincirleri kendi kapasitelerinin beş (5) katı yük ile test edilerek imal edilmektedir. Kumanda voltajları 24 volt olup TSE ve CE iş güvenliği standartlarına sahiptirler. Ayrıca uzaktan kumanda opsiyonlarıda vardır. Birçok zincirli vinç redüktöründe aşırı yükü karşı sistemin zarar görmesini engelleyecek kayar kaplin mekanizması bulunmaktadır.

ÜRÜN SEÇİMİ ; Ürün seçerken fiyat önemli bir etkendir fakat satın alınacak ürünün kalitesi, uzun ömürlü olup olmadığı, yedek parça tedariği, servis ağı, kullanılacak işe uygun olup olmadığı, çalışma koşulları, iş güvenliğine uygunmu gibi bir çok noktayı değerlendirmeye katmamız gerekmektedir. Ürün seçimi noktasında işinizle ilgili detaylar hakkında sizden istenen bilgilerin ışığında doğru çözümlerin oluşması en önemli unsurdur.

YEDEK PARÇA VE GARANTİ ; Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça temin garantisi vardır. Tüm kaldırma ekipmanları periyodik bakımı aksatılmadan uygun zaman aralığında yapılması gerekmektedir. Dilerseniz karşılıklı imzalayabileceğimiz periyodik bakım sözleşmesi ile satın almış olduğunuz ürünler veya mevcut diğer kaldırma ekipmanlarınızın bakım ve onarım işinin yetki ve sorumluluğunu firmamıza devredebilir ve iş güvenliği riskini veya üretim kaybını riskini minimize etmek maksatlı iş bölümü yapabilirsiniz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ CARASKAL TONAJLARI ; 500 KG CARASKAL – 1 TON CARASKAL – 1,5 TON CARASKAL – 2 TON CARASKAL – 3 TON CARASKAL – 5 TON CARASKAL