Hakkımızda

Kaldırma ve Taşıma sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız faaliyetleri arasında ürün satışı, imalat ve teknik servis hizmetleri bulunmaktadır. Yönder Makina olarak tüm endüstriyel üretim fabrikaları, depolar, sevkiyat alanları, atölyeler, perakende ve toptan satış yapan işletmeler, küçük imalathaneler, küçük ve orta büyüklükteki tüm esnaf, market, fırın, kasaplar, inşaat sektörü, demir-çelik sektörü, oteller, gıda-içecek sektörü gibi yük kaldırma, yük taşıma, yük depolama faaliyetleri yürüten tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz her sektörün kendi dinamikleri vardır ve yapılacak her işin kendi değişken durumları olabilir, Yönder Makina olarak önceliğimiz kaldırma ve taşıma uygulamaları ile ilgili bize ulaşan taleplerde ihtiyaçların tam olarak belirlenmesi ve ona göre doğru ürün veya hizmetin sunulmasıdır. Birçok farklı marka ve model arasından en doğru olanını seçmek geçmiş bilgi birikimi ve uygulama bilgisi gerektirir, keza üretim yaparken de tecrübe çok önemlidir, yaptığımız işin gereksinimi olarak edindiğimiz hidrolik, elektrik, elektronik, mekanik ve metalürjik uzmanlıklarımız bizlere bu işi yaparken birçok avantaj sağlamaktadır, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Temel misyonumuz mevcut ürün ve hizmetlerimizin daha iyi bir biçimde kullanıcılarla buluşmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra alınan ürün veya hizmetten kısa ve uzun vade de verim alınmasını  sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, dürüst ve samimi bir yaklaşım ile müşteri kelimesinin anlamını genişleterek insan, aile, komşu, yurttaş, vatan ile ilişkilendirmek, yapılan her üretimin, yapılan her işin, satılan her ürünün o işin hakkını verecek, yüz güldürecek sonuçlara sebebiyet vermesini sağlamak temel amaçlarımızdandır. Ayrıca teknolojileri takip ederek yeniliklere açık olmak, iş ve işçi sağlığını ön planda tutmak ve bu bilinci yaymak da ilkelerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Yönder Makina gelecekte kaldırma ve taşıma sektörü içerisinde ismi kalite ile anılan ve sektörde bilinen, aranılan, iyi referans verilen bir firma haline gelmek istemektedir ve bugün bu amaçla sağlam temeller üzerine bir yapı oluşturma gayreti içerisindedir. İnsan hayatının bir parçası olan bilginin sınırı olmadığının farkında olarak öğrenmenin ve kendini geliştirmenin önemini, çalışan genç kadrosuna aktararak ülkemizin içinde bulunduğu teknik eğitimli, kalifiye eleman ihtiyacının çözülmesine katkı sağlamak istemektedir. Ayrıca kısa vade de ülkemizde üretimi bulunmayan ithal ürünlerden doğru olanını sunmak, uzun vade de ise bu ürünlerin ülkemizde üretiminin desteklenmesini sağlamakta temel amaçlarımız arasındadır. Yine ayrıca mevcut ürün gamını ve hizmet ettiği sektörleri yani uzmanlıklarımızı genişletmekte hedeflerimiz içerisindedir.