HALATLI MONORAY VİNÇ 2TON 8-10-12 METRE TEK HIZLI

HALATLI

MONORAY VİNÇ

ZİNCİRLİ VİNÇ

ZİNCİRLİ

MONORAY VİNÇ

SABİT ASKILI VİNÇ

HALATLI SABİT

ASKILI VİNÇ

SABİT ASKILI VİNÇ

ZİNCİRLİ SABİT

ASKILI VİNÇ

PERGEL VİNÇ

PERGEL VİNÇ

ALÇAK TAVAN VİNCİ

ALÇAK TAVAN

VİNCİ

IRGAT

IRGAT

ŞARYO

ŞARYO

CARASKAL

MANUEL

CARASKAL

ÜRÜN TANIMI : Vinç veya bir başka tabirle caraskal modelleri çok farklılık göstermektedir. Temel anlamda halatlı veya zincirli olarak ikiye ayrılırlar. Genellikle 380 volt trifaze sanayi elektrikli modeller tercih edilse de 220 volt monofaze olanların da ev tipi veya amatör uygulamalarda tercih edilebilmektedir. Bütün yük kaldırma, taşıma ve ya çekme işlemlerinde kullanılan makinaların çok çeşitli özellikleri olabileceğinden işin uzmanından destek almanız gerekmektedir.

MONORAY VİNÇ : Tek ray üzerinde çalışan dört eksenli kaldırma makinalarıdır. Toplamda yukarı-aşağı-ileri-geri olmak üzere çalışan bu sistemde 2 adet motor bulunmaktadır. Ayrıca gerekli durumlarda köprülü tavan vincine de monte edilerek 6 hareketli yapının bir parçası olabilmektedir. Birçok uygulamada kullanılabilirler ancak teknik özelliklerine önem vermek gereklidir. Ürün seçimi esnasında kapasite , kaldırma hızı, yürütme hızı, fren sistemi, yedek parça durumu, sağlamlık, emniyet gibi unsurları gözden geçirerek doğru ürünü tercih etmek sizi ileride oluşabilecek risklerden veya onarım maliyetlerinden koruyacaktır.

ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ VİNÇ : Oldukça güvenli yapıları , sıvı yağlı şansuzmanları, sessiz çalışmaları, 100 metreye kadar yüksekliklerde kullanılabiliyor olmaları 5 ton kapasitelere kadar uygulamalarda tercih ediliyor olmaları temel özellikleridir. Makina içinde motor ve redüktör yardımı ile dönen zincir çarkı zincirli makinanın üzerine monte edilmiş olan zincir kutusunda biriktirir. Kullanılan yük zincirleri kaldırma kapasitelerinin 5 katı kaldırma yükü ile test edilerek imal edilmiştir. Trifaze veya Monofaze modelleri bulumaktadır.

YEDEK PARÇA VE GARANTİ : Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça temin garantisi vardır. Tüm kaldırma ekipmanları periyodik bakımı aksatılmadan uygun zaman aralığında yapılması gerekmektedir. Dilerseniz karşılıklı imzalayabileceğimiz periyodik bakım sözleşmesi ile satın almış olduğunuz ürünler veya mevcut diğer kaldırma ekipmanlarınızın bakım ve onarım işinin yetki ve sorumluluğunu firmamıza devredebilir ve iş güvenliği riskini veya üretim kaybını riskini minimize etmek maksatlı iş bölümü yapabilirsiniz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ VİNÇ TONAJLARI : 500 KG VİNÇ – 1 TON VİNÇ – 1,5 TON VİNÇ – 2 TON VİNÇ -3 TON VİNÇ – 5 TON VİNÇ